WYPOŻYCZALNIA CYKLINIAREK, ZAGĘSZCZARKI WARSZAWA - SOLID WYNAJEM

Numer jeden w mieście - wynajem sprzętu budowlanego, elektronarzędzi oraz narzędzi ogrodnicznych. Zapoznaj się z ofertą!

Cykliniarka to narzędzie budowlane niezbędne dla każdego szanującego się posadzkarza. Wykładziny i płytki z tworzyw sztucznych (także dywanowych) to materiały, które można użyć do ułożenia powierzchni podłogowych. Podczas prac budowlanych w Warszawie posadzkarz używa wielu narzędzi ręcznych oraz sprzętu np. właśnie cykliniarki.

Służy ona do szlifowania podłogi w celu uzyskania równej oraz gładkiej powierzchni.

Środowisko pracy jest często trudne. Używa się tego narzędzia zarówno podczas pracy wewnątrz budynku jak i na zewnątrz dlatego trzeba się liczyć na bycie narażonym na zmienną temperaturę powietrza oraz często pracuje się w środowisku zanieczyszczonym różnymi pyłami z wapna bądź drewna. Cykliniarka to narzędzie, które jest napędzane prądem dlatego pracownik budowlany jest narażony na wibracje oraz hałas.

Polerka Cykliniarka MENZER ESM 406

  • Napięcie: 230V/50Hz
  • Pobór mocy: 1,2 kW
  • Prędkość obrotów tarczy: 150 obr./min
  • Średnica tarczy: 406 mm
  • Waga: 32 kg + 12,5kg dodatkowego obciążenia

Popularna oraz często wykorzystywana przez majstrów i specjalistów szlifierka ESM 406 świetnie sprawdza się szlifowania podłóg, powierzchni drewnianych również do eliminowania powłok po lakierze i farbie.

Dzięki naszemu narzędziu posiadającemu mocny silnik możesz wyrównać i wyszlifować powierzchnię płaską w sposób trwały i solidny.

Solidnie wypolerujesz międzywarstwowy lakier, nałożysz na podłogę olej, pozbędziesz się pozostałości po materiałach klejących, wyszlifujesz masę szpachlową oraz beton.

SolidWynajem – Cykliniarka, Zagęszczarka MENZER

Wojciech Małecki
tel: 727524482
01-160 Warszawa,

Close Menu