Wynajem Koparek i Kopako-ładowarek w Toruniu. Usługi koparko-ładowarką.

664 650 536

Jesteśmy firmą od lat świadczącą swoje usługi na rynku. Naszą działalność prowadzimy na obszarze Torunia oraz jego okolic. Nie pobieramy dodatkowych kosztów od dojazdu do pobliskich miejscowości.
Dla nas najważniejsza jest dobrze wykonana praca. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu i do powierzonego zadania podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie a także zgrany zespół najlepszych fachowców gwarantują wysoką jakość świadczonych usług a także pełne zadowolenie klienta.
Świadczymy również usługi z zakresu transportu gruzu a także wycinania drzew i zarządzaniem obszarów zieleni. Naszą ofertę dopasujemy do Państwa potrzeb indywidualnie tak aby były w pełni spersonalizowane i najlepiej wam służyły.
Pomożemy również w doborze odpowiednich produktów budowlanych. Zaproponujemy najkorzystniejsze cenowo i jakościowo materiały a także zajmiemy się zaopatrzeniem i całą logistyką. Pozbędziemy się również wszelkich odpadów budowlanych, które pozostają po remontach domów i mieszkań.

Zakres usług jakie świadczy nasza firma:

  • niwelacja i skarpowanie terenu
  • wyburzanie obiektów
  • wszelkie indywidualne wykopy
  • rozładunek paletowy
  • załadunek pojazdów
  • równanie terenu
  • korytowanie dróg i placów
  • przygotowanie dróg i obiektów pod budowę
  • wykopy pod fundamenty, domy jednorodzinne, wielorodzinne, bloki, hale i magazyny, ogrodzenia, drenaże oraz przyłącza wodne

Koparko-ładowarka jest maszyną samojezdną ze specjalnie skonstruowaną ramą umożliwiającą jednoczesne zamontowanie z tyłu mechanizmu koparkowego i z przodu mechanizmu ładowarkowego.  Używając części koparkowej maszyna najczęściej wykonuje pracę poniżej powierzchni ziemi przy pomocy łyżki przemieszczającej się w kierunku maszyny, podnoszeniu i obrocie ramienia koparkowego oraz wyładunku materiału (podczas wykonywania tych operacji maszyna nie przemieszcza się). Używając części ładowarkowej operacja ładowania lub spychania odbywa się przy jednoczesnym przemieszczaniu się maszyny. Przy pomocy części ładowarkowej możemy podnosić, transportować i rozładowywać materiał.

Pamiętaj, że najlepszy operator to bezpieczny operator. To jest dewiza która przyświadcza naszej firmie od samych jej początków dlatego z nami jesteś pewien bezpiecznie przeprowadzonej pracy ziemnej.  

Zapoznaj się z naszą ofertą! W przypadku zainteresowania nie wahaj się i dzwoń! Zapraszamy do kontaktu.

Na życzenie klienta wystawiamy fakturę Vat.

Włodzimierz Kamiński
87-107 – Toruń
ul. Szosa Chełmińska 22
664 650 536

Close Menu