Dzień dobry. Oferujemy usługi koparko-ładowarką w Olsztynie.

691 925 696

WYNAJEM I WYPOŻYCZALNIA KOPAREK - KOPARKO ŁADOWAREK NA TERENIE CAŁEGO MIASTA

Oferujemy szeroko rozumiane usługi koparką i koparko ładowarką. Wynajem koparek z operatorem na godziny lub pod poszczególne budowy.

Do swojej pracy używamy koparko-ładowarki CAT 428F. Jest to niezwykle wydajna maszyna, która zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i spełnia jego oczekiwania z nawiązką. Dzięki sprawnie i mądrze pomyślanej pracy inżynierów oraz konstruktorów koparki praca jest wykonana z wysoką precyzją sterowania.

Wykonujemy wszelkiego typu prace ziemne, a w szczególności:

wykopy pod budynki i fundamenty,
wykopy pod sieci wodno-kanalizacyjne,
niwelacje terenu, skarpowanie,
wywózki ziemi i gruzu,
rozbiórki obiektów,

Powierzając nam swoje zaplanowane prace ziemne masz pewność dotrzymanego terminu, pełnej transparentności działań, przejrzystości finansowe, braku dodatkowych, ukrytych kosztów a także solidnego i zgodnego z wcześniejszymi założeniami wykonania pracy.

Zatrudniamy tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych fachowców na rynku. Na prestiż pracuje się latami, dlatego tak dużo przykładamy do odpowiedniego doboru kadry pracowniczej. Nasi operatorzy maszyn budowlanych to ludzie rzetelni, doświadczeni, inteligentni i zgrani. Dzięki licznym szkoleniom a także ciągłemu doskonaleniu własnych umiejętności zapewnią państwu szybkie wykonanie powierzonych zadań a także wysoką jakość świadczonych usług.

Zapewniamy również zakup i transport wszelkich niezbędnych materiałów budowlanych. Pozbędziemy się także wszelkich odpadów jakie zostały po remoncie czy po budowie i na własny koszt je zutylizujemy.

Close Menu