Witamy na stronie Usług koparko – ładowarką w Kielcach. Szybko, profesjonalnie i zawsze na czas!

Zadzwoń do nas! 672 630 674

Dzień dobry, od lat nasza firma zajmuje się usługami koparko-ładowarką. Prace ziemne to nasza specjalność. Nasza praca jest rzetelna, solidna i w przystępnych cenach. Do klientów dojeżdżamy zawsze na czas dlatego możesz być pewien, że twoje potrzeby będą wykonane wzorowo.

Do naszej pracy używamy koparko ładowarki CAT 428c, której wyposażenie jest naprawdę bogate w mechaniczne elementy sterujące oraz zapewniające komfort pracy operatora i pozwalające na wybór schematu sterowania. Poza tym gwarantują bezproblemową i całkowicie bezpieczną i pewną obsługę niezależnie od doświadczenia operatora.

Zakres naszych usług w Kielcach jest szeroki dlatego polecam zapoznać się z ofertą:

– prace ziemne – czyli wszystkie prace dotyczące odpowiednie i dokładnego przygotowania gruntu. Wchodzi w to kształtowanie terenu, niwelacja terenu, równanie

– wykopy – wszelkiego rodzaju wykopy pod fundamenty, korytowanie, wykopy pod sieci wodno-kanalizacyjne

– wyburzenia oraz ładunek i rozładunek materiałów.

Skontaktuj się z naszą firmą i umów na spotkanie. Nasza wzajemna współpraca rozpocznie się od dogłębnej rozmowy, nakreślenia planów a także sporządzenia planu pracy. Z nami będziesz miał kontrolę nad każdym etapem prac oraz wgląd we wszystkie sprawy finansowe zleconego zadania.

Close Menu