Ekspresowy wynajem, dzierżawa, montaż, demontaż oraz transport rusztowań w Tychach.

Jesteśmy fachowym, prężnie działającym przedsiębiorstwem specjalizującym się w wynajmie sprzętu budowlanego na terenie Tych. Nasza oferta to rusztowania elewacyjne, rusztowania modułowe oraz rusztowania aluminiowe.

Udostępniamy fachowy, solidny sprzęt najlepszego w Tychach producenta. Od samego początku naszej działalności w tej branży stawiamy na obustronne zrozumienie oraz współpracę z klientem.

Tychy to miasto położone w południowej Polsce, na terenie województwa Śląskiego. Znajduje się tam wiele bloków mieszkalnych oraz robót budowlanych dlatego uważamy, że firma oferująca fachowe, bezpieczne i solidne rusztowania jest tu potrzebna. Spełniamy wymogi oraz standardy Unii Europejskiej.

Przyśpiesz swoją pracę oraz powiększ zyski

Oferujemy nie tylko wynajem rusztowań. Nasza oferta składa się również z transportu sprzętu oraz jego montażu oraz ewentualnego demontażu. Spełniamy wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Obsługa oraz montaż naszych partnerów: przedsiębiorstwo z Płockafirma z Łodzi oraz firma z Chorzowa.

Rusztowanie może być skomplikowanym narzędziem pracy dlatego po rzetelnej i zrozumiałej konsultacji możemy wysłać naszego fachowca, który będzie w stanie dokonać pomiaru obiektu oraz sporządzi kosztorys pracy.

CENY WYNAJMU RUSZTOWAŃ ELEWACYJNYCH

  • wynajem rusztowań elewacyjnych pow. 200 m2
    – koszt za jeden dzień to tylko 0,20 do 0,40 zł za m2
  • wynajem rusztowań elewacyjnych w ilości do 200 m2
    – to tylko 35 zł za dobę
  • montaż i demontaż rusztowania :
    – 2,30 do 7,50 za m2

Są to ceny dzierżawy rusztowań podane w wartości netto. Opcjonalnie można dokupić transport oraz obsługę.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług.

Stefan Majchrzak
ul. Zagrodowa 2, 43-100 Tychy
telefon: +48 611 109 118
email: majchrzak@solidwynajem.pl

Close Menu