Fachowy i rzetelny wynajem sprzętu budowlanego w Łodzi. Wypożyczalnia rusztowań, montaż, demontaż oraz transport w przystępnych cenach.

Nasza firma MAT-BUD działa prężnie, nieprzerwanie od 11 lat oferując wynajem rusztowań w Łodzi. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt oraz spełniamy wymogi Unii Europejskiej oferując wysokiej jakości usługi budowlane.

Łódź to centrum logistyczne Polski usytuowane w samym środku kraju w województwie Łódzkim. Biorąc pod uwagę ten fakt, nie może nikogo dziwić, że jest to miasto prężnie rozwijające się, w którym stale powstają nowe budowle. Dlatego tak ważne jest aby funkcjonowała tutaj solidna firma wypożyczająca rusztowania. Nieskromnie mówiąc, możemy pochwalić się, że jesteśmy takim przedsiębiorstwem. Nasza oferta składa się z sprzętu nowoczesnego, niezawodnego i co najważniejsze bezpiecznego.

Pełna oferta

Nasza oferta:

Rusztowania Elewacyjne

Rusztowania aluminiowe przejezdne.

Cennik wynajmu obejmuje

WYNAJEM RUSZTOWAŃ PRZEJEZDNYCH ALUMINIOWYCH

Często klienci pytają nas jakie rusztowania polecamy. Cóż, temat jest zazwyczaj szeroki jak rzeka. Na tak postawione pytanie nie da się odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Jest to niezwykle indywidualna kwestia i zależy od potrzeb konsumenta, jaką pracę chce wykonać i na jakich wysokościach. Z reguły nasi eksperci najczęściej polecają rusztowania aluminiowo – przejezdne. Są niezwykle wygodne i zrobią robotę. Najważniejsze jednak jest to, że są niezwykle bezpieczne. Zaznaczyć należy, że w przypadku należności prowadzenia prac na dużych wysokościach to poleca się sprawdzić czy rusztowanie posiada atest – który nie jest obecny w rusztowaniach warszawskich – dlatego są one nie używane w pracach przy dużych obiektach.

Sprawdź nasze zaufane firmy partnerskie w Warszawie, PłockuChorzowie oraz Tychach

solidny montaż rusztowania elewacyjnego przez fachowców

Wysokość robocza w metrach

Cena za dobę

Montaż Demontaż

Do 545620PLN

220PLN5-770620PLN

220PLN7-1085645PLN

240PLN10-1490670PLN

270PLN

Kontakt do naszej firmy

Jakub Michalski – przedstawiciel specjalista
ul. Nowopolska 11, 91-716 Łódź
telefon: +48 811 122 001
email: lodzruszt@solidwynajem.pl

Close Menu