Usługi Koparką w Krakowie. Wynajem koparki i koparko-ładowarki profesjonalnie, szybko i tanio.

Witam. Firma Małopolskie Budowy MPBUD oferuje usługi wynajmu sprzętu budowlanego a w szczególności sprzętu do robót ziemnych i przeładunkowych. Jesteśmy na rynku juz 18 lat dostarczając naszym klientom sprzęt spełniający wszelkie międzynarodowe standardy i zapewniający szybką i bezpieczną pracę na każdej budowie. Nasz park maszynowy wyposażony jest kompleksowo, tak aby spełnić oczekiwania jak największej liczby firm usługowo – budowlanych i dostarczyć im niezbędny sprzęt bez którego praca na współczesnym placu budowy byłaby niemożliwa.

Swoje usługi pełnimy na terenie Krakowa i okolic. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się przedsiębiorstwami budowlanymi w regionie i możemy poszczycić się wieloma sukcesami i rzeszą zadowolonych klientów. Kraków jest bez wątpienia miastem szybko i prężnie rozwijającym się. Daje to ogromne pole do popisu wszystkim firmom zajmującym szeroko pojętą tematyką budowniczą. Na Krakowskim rynku istnieje wiele firm świadczących podobne usługi jednak nie każda może zapewnić tak profesjonalne i wszechstronne usługi w zakresie wynajmu sprzętu jak my.

Wśród sprzętu jakim dysponujemy znajdują się maszyny o międzynarodowej sławie i standardzie spełniając wszelkie wymagane normy Unii Europejskiej i higieny pracy.

Wynajem maszyn do robót ziemnych i przeładunkowych.

Koparki, Koparkoładowarki, Minikoparki

Koparkoładowarka Caterpillar 432E
WYPOSAŻENIE: ŁYŻKA OTWIERANA, 3 ŁYŻKI KOPIĄCE
TYLNE RAMIĘ Z TELESKOPEM
Kompleksowy osprzęt : łyżka 4 w 1 , widły do palet, tylna łyżka , siedzenie pneumatyczne , stabilizator nóg

Koparka Cat 428b
Dwie łyzki w zestawie. Siedzenie podwyższane, pneumatyczne

Komatsu WB 97S
Dodatkowy osprzęt roboczy, Dodatkowy system hydrauliczny, Klimatyzacja, Radio, Szybkozłącze

Caterpillar 428d koparko ładowarka cat
widły, teleskop, otwierana łyżka, automatyczne poziomowanie łyżki, silnik turbo

Nasze usługi wynajmu maszyn do robót ziemnych świadczymy aby umożliwić klientom jak najlepszą, wydajną i bezpieczną pracę tak aby każdy dzień był produktywny. Nasze koparki są doskonałej jakości, profesjonalnie i kompleksowo wyposażone i umożliwiają długi czas pracy w przyjaznych dla użytkownika warunkach.

Ergonomiczne elementy sterujące naszych koparek, oraz podgrzewane siedzenia zapewniają komfort, doskonałą kontrolę oraz świetną zwrotność.

Skontaktuj się z nami już dziś. Nie zwlekaj i umów się z naszym przedstawicielem. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie dla ciebie i Twojego placu budowy wspaniałym doświadczeniem.

Firma Małopolskie budowy MPBUD
Marcin Przybysz
ul. Jabłonna 4, 31-231 Kraków
telefon: +48 808 144 020
email: mpbud@solidwynajem.pl

Close Menu