Niezawodny, szybki wynajem koparek w Katowicach. Koparko – Ładowarki, Minikoparki tanio.

Katowice to miasto z prężnie rozwijającą się infrastrukturą budowlaną i komunikacyjną. Powstające konstrukcje wymagają wielkich nakładów środków i pracy. Niezbędne w tym procesie są wyspecjalizowane maszyny oraz inne narzędzia budowlane pomagające w pracach.

Katowice jako miasto leżące na obszarze Górnego Śląska są jednym z centralnych punktów centralnej Polski. Miasto to jest ośrodkiem kulturalnym, przemysłowym oraz gospodarczym regionu i od wielu lat przyciąga inwestorów ze Śląska, Polski i zagranicy.

Nasza firma SilesiaBUD to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które od wielu lat współpracuje z deweloperami i firmami budowlanymi oferując im wysokiej klasy maszyny do robót ziemnych i przeładunkowych takie jak: koparki, koparko – ładowarki, minikoparki oraz wszelkiego rodzaju usługi koparkowe. Naszym priorytetem jest świadczenie usług najwyższej jakości po to aby każdy nasz klient miał poczucie, że jego praca została wykonana solidnie, ekspresowo i bez zbędnej zwłoki. Ułatwianie pracy czy to przedsiębiorstom państwowym czy to firmom prywatnym to nasza specjalnośc od wielu lat.

Działamy na rybku od roku 1996 i nieprzerwanie świadczymy usługi takie jak:

  • wynajem maszyn do robót ziemnych tj. koparki, ładowarki, koparkoładowarki, minikoparki, betoniarki, wywrotki
  • usługi koparką– wykopy pod budynki, fundamenty, przenoszenie ciężkich materiałów budowlanych,
  • wykopy pod sieci wodno – kanalizacyjne
  • wywóz gruzu

Nasz sprzęt do robót ziemnych i przeładunkowych:

KOPARKO ŁADOWARKA JCB 3CX

JCB 3CX słynie z bycia numerem jeden w kategorii maszyn typu koparko ładowarka wraz ze swoim starszym bratem JCB 4CX. Tym samym jest rezultatem solidnej technologii i innowacji skutecznego projektowania firmy JCB. Odpowiadając na dzisiejsze rosnące ceny paliw i związane z tym wysokie koszta eksploatacji łączy oszczędność wraz z dbaniem o środowisko naturalne poprzez zmniejszenie empisji spalin i zanieczyszczeń.

JCB 3CX charakteryzuje się wygodą oraz bezpieczeństwem użytkowania. Ergonomiczne skonstruowane zapewnia wyjątkową wygodę obsługi a także znacząco poprawia komfort pracy i wydajność. Innowacyjne nowinki zastosowane w tej koparce zabezpieczają przed przypadkowymi uszkodzeniami sprzętu, gromadzeniem się brudu oraz innymi usterkami trapiącymi te urządzenia.

KOPARKA TEREX 860 ELITE

TEREX 860 ELITE to bez wątpienia sprzęt z najwyższej półki. Charakteryzuje się wygodą obsługi a także doskonałymi warunkami dla osób je obsługujących. Posiada klimatyzaję, a także szereg innowacyjnych nowinek technicznech tj. hydrauliczne ramię, pokrętło i rurociągi.

MINIKOPARKA CAT 444E

Napęd 4×4
Silnik 74,5kW 4400cm3
Podwójna hydraulika na tylnym ramieniu
Łyżka przednia otwierana, wyposażona w opuszczane widły 90cm
na ramieniu tylnym dodatkowa hydraulika

Skontaktuj się z nami już dziś. Nie zwlekaj i umów się z naszym przedstawicielem. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie dla ciebie i Twojego placu budowy wspaniałym doświadczeniem.

Firma SilesiaBUD
Mirosław Nowakowski
ul. Pokładowa 21, 40-566 Katowice
telefon: +48 701 511 008
email: silesiabud@solidwynajem.pl

Close Menu