Fachowe i rzetelne usługi dźwigowe Warszawa. Twój zaufany dostawca maszyn.

Kolejne już pokolenie buduje Warszawę. Odbudowa naszej stolicy po zniszczeniach jakie przyniosła za sobą II wojna światowa trwa nieprzerwanie od lat 40 XX wieku. Warszawa była, jest i będzie jednym wielkim placem budowy i rajem dla budowlańców i deweloperów z całego kraju. Tu powstają najśmielsze projekty, najambitniejsze plany budowlane oraz najkosztowniejsze inwestycje w kraju. Będąc stolicą Polski jest wizytówką naszego kraju i siedzibą najwyższych władz. Daje to praktycznie nieograniczone pole manewru dla małych i dużych firm w tym także i twojej.

W Warszawie jak grzyby po deszczu powstają nowe wieżowce i drapacze chmur. Budowa ich wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu i maszyn budowalnych, bez których powstanie tak ambitnych konstrukcji jest praktycznie niemożliwe.

Nasza firma powstała z myślą o wszystkich tych, dla których zmagania budowlane na Warszawskim placu budowy są chlebem powszednim. Istniejemy na rynku od roku 1990 oferując w wynajem maszyn budowlanych. Od tego czasu zapewniamy wynajem i obsługę maszyn bez której nie powstałby żaden zdobiący dziś nasze piękne miasto budynek.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Zdecydowanie najwyższej klasy sprzęt, profesjonalizm, rzetelność a także pracownicy, najlepsi w swoim fachu. Możesz powierzyć swoją budowę firmie konkurencyjnej. Możesz jednak współpracować też z nami. Wybór jest twój, pamiętaj tylko, że dzięki naszym maszynom i ludziom będziesz miał gwarancje szybkiej, bezproblemowej pracy jakiej nie zapewni ci konkurencja.

Przejdźmy do konkretów. Dysponujemy wszelkimi maszynami budowlanymi w tym:

Wynajem dźwigów samojezdnych

 • TEREX – AC30 CITY30t udźwigu, 4x4x4 drive, 25m wysięgnik, 13m Jib.
  2006 | PHM-Id 07336
 • Żurawie samojezdneTEREX-DEMAG – AC1002004
  10x6x8 Drive, 100t udźwig. 50m wysięgnik, 17m Jib, Telma Brake
 • LIEBHERR – LTM1030-2 1997 wysięgnik, 15m Jib, Intarder.

Wynajem żurawi wieżowych

 • LIEBHERR – MK110 – 10x8x10 Drive, 8 t udźwigu, 45 ° super-raised 68m wysokość wysięgu, 52 m Flight, Telma Brake.
 • SPIERINGS – SK498-AT4 8x6x6 Drive, 8000 kg udźwigu, 44mm Flight, 38.3m wysokość, tylnia kamera, Airco, Remote control.
  2008 | PHM-Id 07765
 • MUNSTERS – MT 30-36 8x8x4, 30m wysokość, 4.4t udźwigu, zdanlnie sterowany,

Nasi fachowcy od obsługi sprzętu to ludzie odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do pracy na każdym placu budowy. Możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem a także współpracą z największymi przedsiębiorstwami budowlanymi w kraju. Uczestniczyliśmy i nadal uczestniczymy w wielu sztandarowych projektach w tym budowie autostrad, wieżowców oraz dworców kolejowych w całym kraju.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się już dziś. Nie będziesz żałował tej decyzji. Dziękujemy za zaufanie.

Janusz Kozłowski – wynajem dźwigów i żurawi Warszawa
kozłowksijanusz@solidwynajem.pl
+48 609 888 145

Close Menu