Profesjonalne i specjalistyczne usługi dźwigowe w Lublinie. Wynajem sprzętu budowlanego.

W mieście tak prężnie się rozwijającym i dynamicznie rozbudowującym jak Lublin firmy budowlane mają duże pole do popisu. Jest największym Polskim miastem usytuowanym po wschodniej stronie Wisły. Miasto to jest drugim największym ośrodkiem urbanistycznym małopolski. Pod względem ludności sytuuje się na 9. miescu w kraju. Specjalne strefy ekonomiczne a także liczne tereny inwestycyjne są atrakcyjnym miejscem dla inwestorów i osób lokujących swój kapitał. Powoduje to znaczący wzrost inwestycji budowlanych a przez to powstanie atrakcyjnych miejsc takich jak twoja – budujących nowe obiekty wielkopowierzchniowe, parkingi, fabryki, elektrownie, szkoły budowle i obiekty mieszkalne.

Buduj nasze miasto razem z nami. Włącz się w aktywną działalność inwestycyjno – budowlaną na obszarze Lublina. Nasz sprzęt, obsługa i twoje zaangażowanie zapewnią sukces i pewny rozwój miasta.

Nasza firma działająca na terenie Lublina a także oferująca swoje usługi na terenie całego kraju zapewnia sprzęt najwyższej jakości a także profesjonalną doświadczoną i odpowiednio przeszkoloną obsługę. Maszyny jakimi dysponujemy spełniają wszelkie niezbędne standardy bezpieczeństwa a także są wydajne i nowoczesne. Nasz park maszynowy to sprzęt pochodzący od najlepszych producentów na rynku. Operujemy takimi maszynami jak:

Wynajem dźwigów i żurawi

Dźwigi terenowe

  • DŹWIG TERENOWY TEREX RC 40 – 40 ton udźwigu, 27,4m wysięgniku, gwarantuje nośność dużych ładunków w całym zakresie roboczym do 27,4 m. Konstrukcja maszyny umożliwia całkowitą mobilność i elastyczność, dzięki czemu, sprzęt znajduje zastosowanie do wielu zadań.
  • DŹWIG TERENOWY TEREX RC 60 – 60 ton udźwigu, 40m wysięgu to gwarancja produktywnej i solidnej pracy budowlanej. Szerokość całkowita to 2910mm co daje poczucie mobilności i lekkości.

Dźwigi samojezdne

  • LIEBHERR – LTM1040-1 1999 | PHM-Id 07273 – napędzany olejem napędowym, maksymaslny udźwig 40 ton, zasięg wyciągnika 30m
  • LIEBHERR – LTM1060-28x6x8, 60t capacity, 42m Main boom, 17 m jib, Tilting cab, Retarder. 2000 | PHM-Id 06010 – maksymalna ładowność to aż 60ton, maksymalny zasięg wysięgnika to 42m.

Żurawie wieżowe

  • SPIERINGS – SK599-AT5 9000 kg udźwigu, 50m w górę, wysokość podnoszenia: 56.3 m (30 ° Topped Boom), Integrated Navigation System, zdalnie sterowany
    2005 | PHM-Id 07239
  • SPIERINGS – SK498-AT4 8x6x6 Drive, 8000 kg ładowności, 44mm w górę, 38.3m wysokość ładunku, tylna kamera, Airco, zdalnie sterowany.
    2008 | PHM-Id 07765

Na rynku działa wiele firm zajmujących się wypożyczaniem sprzętu budowlanego. Nie każda jednak może poszczycić się takimi osiągnięciami a także wyposażeniem oraz kadrą pracowniczą, jak nasza. Na rynku istniejemy od lipca 1997 roku. Współpracowaliśmy i współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami budowlanymi a także wypożyczamy sprzęt na największe place budowy w Lublinie oraz Polsce. Doświadczenie jakie zdobyliśmy stawia nas wśród czołowych przedstawicieli tej branży na rynku budowlanym w kraju.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, staiwasz na jakość, solidność oraz pełen profesjonalizm skontaktuj się z naszym przedstawicielem i rozpocznij owocną, transparentną i wydajną współpracę. Jesteśmy do Twoich usług.

Mariusz Zieliński – wynajem dźwigów i żurawi Lublin
zielinskiconsulting@solidwynajem.pl
+48 658 842 457 

Close Menu