Wybierz miasto i wypożycz fachowy sprzęt budowlany.

Świadczymy usługi w zakresie wypożyczania dźwigów i żurawii na terenie całego kraju. Wybierając współpracę z nami masz gwarancję usług najwyższej jakości. Nasz personel obsługujący maszyny budowlane posiada ogromne doświadczenie a także wszelkie niezbędne certyfikaty i dokumenty poświadczające nabyte przez nich umiejętności. Częste szkolenia oraz kursy dają pewność, że obsługiwany sprzęt jest wykorzystywany w maksymalny sposób z poszanowaniem wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Dysponujemy najlepszym i najnowocześniejszym sprzętem na rynku. Oferowane przez nas maszyny spełniają wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa a także są bardzo nowoczesne gwarantując wysoką wydajność pracy. Wybierając nas masz dostęp do takich kompetentnych i wykwalifikowanych urządzeń jak dźwigi w tym samojezdne – gąsienicowe lub kołowe, żurawie wieżowe (mobilne), miniżurawie, miniżurawie a także podnośniki teleskopowe. Oto kilka modeli z oferty naszego parku maszynowego jakimi dysponuje nasza firma:

  • Liebherr PEINER SK56 Żuraw wieżowy (dźwig budowlany)

  • Terex Demag AC60/3 dźwig samojezdny (mobilny) do 60 ton

  • Demag AC30 żuraw terenowy (mobilny) – 30 ton – zasięg wysięgnika 25m, bocian 13m

  • Liebherr LTM1060 żuraw terenowy

  • Sany SCC500E dźwig gąsienicowy 50 ton – zasięg wysięgnika – 43m + 15m

  • JMG Cranes MC 450 mini dźwig o maksymalnym udźwigu 45 ton.

WarszawaWrocławPoznańGliwiceKatowiceLublin

Zapewniamy bezproblemową współpracę, pomoc oraz szybki dojazd na każdy plac budowy. Nasze maszyny brały udział w budowie wielu projektów budowlanych w tym tych międzynarodowych oraz należałoby zaznaczyć, że spisały się rewelacyjnie. Na rynku istniejemy od przeszło 15 lat. Zaczynaliśmy jako mała firma z ograniczonym potencjałem, jednak nasza mądra, wydajna praca oraz stawianie na solidność i jakoś zapewniły nasz szybki rozwój naszego przedsiębiorstwa. Dziś możemy poszczycić się osiągnięciami, o których jeszcze kilka lat temu mogliśmy tylko pomarzyć. Jesteśmy czołową firmą wypożyczającą maszyny budowlane na rynku i rozwijamy się dla Was. Dzięki nam, praca na budowie jeszcze nie była tak szybka, łatwa i bezpieczna.

Close Menu