Tani Wynajem Drona w Poznaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Dlaczego warto wynająć u nas dronna zamiast kupować?

Nie masz potrzeby kupna, wystarczy Ci użytek drona tylko na kilka dni?

Kupno swojego drona wiąże się z dużą inwestycją i to nie tylko finansową. Poza naturalnymi sprawami pieniężnymi dochodzi ogólne rozeznanie branży, wiedza i informacje jaki dron może być odpowiedni do danych potrzeb a zdobycie jej może być problematyczne bez doświadczenia i przynajmniej kilku godzinnej pracy testowej.

Dochodzi do tego naturalna specyfikacja poszczególnych dronów. Nie każdy dron jest do takiej samej pracy a warto mieć na uwadze, że niektórzy po prostu potrzebują jego usług do pojedynczego zadania.

Nasz rejon to Poznań a także pobilskie jemu miejscowości.

Indywizualne podejście do klienta

W każdej chwili możesz porozmawiać z naszymi operatorami, którzy doradzą ci i pomogą w każdej sprawie.

Ekspertyza w branży

Zajmujemy się dronami od lat i wciąż nabieramy cennego doświadczenia. Dodatkowo stale jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami.

Przystępne ceny

Dzięki konkurencyjnym cenom jesteśmy w stanie pomóc i świadczyć swoje usługi dla każdego od osób prywatnym i małych firm jak i dla większych korporacji czy instytucji.

Dane kontaktowe

+48 538 146 190

poznandron@solidwynajem.pl

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń!

Drony dla usług rolniczych, budownictwie oraz promocji!

Filmowanie dronem eventów, ślubów i wesel!
Resjestrowanie Filmów w branży rolniczej
Resjestrowanie Filmów w branży budowniczej
Materiały promocyjne

Rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi wynajmu. Jest to korzystna alternatywa do wydania nie małej sumy pieniężnej na drona, który po wykonaniu swojego zadania będzie gromadził kurz przez kolejną część roku. Poza tym nasza firma posiada drony z najwyższej półki a często ludzie, kupują tańszego drona który może nie poradzić sobie z zadaniem jakie przed nim postawiono.

W świecie dronów rok to ogromny kawał czasu. Mimo, że najwięcej słyszy się o nowych innowacyjnych technologiach i wdrażaniu świeżych rozwiązań to w naszej opinii najważniejszym aspektem jest zapewnienie najwyższej jakości usług i pomocy dla naszych klientów. Jesteśmy firmą, która świadczy usługi wynajmu dronów w Poznaniu i od 3 lat obsługa klienta i indywidualne dla niego podejście jest u nas priorytetem. Z nami masz pewność, że wykonane dla Ciebie materiały medialne z drona będą najwyższej jakości a sprzęt jakiego do tego użyjemy będzie aktualny i bezpieczny.

Sprzęt jakim dysponujemy:

DJI Phantom 4 RTK to doskonałe rozwiązanie do mapowania i geodezji.

DJI Inspire 2 Range czyli światowy lider dla zdjęć filmowych z doskonałym obiektyem.

DJI Spark Quadcopter czyli mniejszy dron dla tych co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Służymy już naszym klientom na rynku Poznańskim od 4 lat. Operowanie dronem to stosunkowo świeża i nowa branża dlatego uważamy, że posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Kliknij w link i sprawdź nasze inne lokalizacje: http://solidwynajem.pl/drona-z-operatorem
Stale staramy się być wiodącym czynnikiem w dziedzinie latania dronem w Polsce, dlatego cały czas jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami. Posiadamy sprzęt z najwyższej półki dlatego masz pewność, że materiał nakręcony dla Ciebie dronem będzie najwyższej jakości. Nasi operatorzy są niezwykle doświadczeni w lataniu. Operowali dronem nad wodą, pośród drzew a także na bardzo górzystym terenie co jest nie łatwą sztuką. Należemy mieć na uwadzę, że trudne warunki w lataniu są niebezpieczne (fale, ptaki i silny wiatr) dlatego zawsze upewniamy się, że nasz lot będzie bezpieczny.

Troszczymy się o bezpieczeństwo poprzez przestrzeganie kilku istotnych zasad. Po pierwsze zawsze planujemy nasz lot. Zanim wykonany go w rzeczywistości dobrze jest wizualizować go sobie w głowie. Kiedy planujemy lot w trudnych warunkach zawsze korzystamy z opcji limitu maksymalnego dystansu oraz kładziemy nacisk na to aby dron był widoczny gołym okiem. Każdy dron jaki posiadamy ma funkcję bezpiecznego powrotu do domu, który dzięki sygnałowi GPS jest w stanie autonomicznie i inteligentnie powrócić do miejsca wylotu. 

Close Menu