Piękne nagrania dronem dla każdego

ARTMEDIA Płock - profesjonalny wynajem drona na terenie miasta i oklic

Od 2 lat oferujemy kompetentny wynajem dronów w płocku i okolicach. Naszą misją jest zapewnienie ludziom i przedsiębiorstwom pożytecznych i korzystnych możliwości jakie dzisiaj oferuje dron a także służenie pomocą i dobrą radą.

Jesteśmy firmą która rozpoznała ogromny potencjał jaki drzemie możliwościach nowoczesnych dronów dlatego chcemy je zapewnić każdemu podmiotowi na terenie Płocka i okolic. Przez lata zbudowaliśmy pełną i kompetentną załogę ekspertów, którzy każdego dnia ciężko pracują aby być na przedzie w technologii świata UAV.  Szczycimy się tym, że dla każdego naszego operatora i przedstawiciela priorytetem jest nasz klient i jego satysfakcja

Usługi jakie oferujemy dla naszych klientów

Zdjęcia dronem dla ślubów, wesel oraz eventów okolicznościowych

Filmowanie oraz zdjęcia dla branży rolniczej

Filmowanie oraz zdjęcia dla branży przemysłowej

Inspekcja dronem budynków, pracy bududowy oraz działek budowlanych

Filmowanie materiałów promocyjnych dla gmin, miast, regionów

Filmowanie materiałów promocyjnych dla szkół i instytucji

Zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszymi przedstawicielami. Ich zadaniem jest dokładne zrozumienie jakiej pracy potrzebujesz, jaki materiał z drona byłby najkorzystniejszy oraz odpowiedzenie na każde Twoje pytanie. Jeżeli miejsce, na którego terenie potrzebujesz usług drona nie jest w Płocku możesz skorzystać z ofert partnerskich nam firm. Świadczymy usługi filmowania dronem także na terenie innych miast takich jak Warszawa, Łódź i Poznań oraz pobliskich im miejscowości. 

Firma ARTMEDIA Płock Jarosław Guziak
+48 728 649 671

Zawsze mamy na uwadzę to, że każdy klient jest inny, ma inne potrzeby i potrzebują nieco innego podejcia do wykonania pracy. Jeżeli nie jesteś skłonny sam operować dronem możesz skorzystać z usług naszego operatora. Indywidualne podejście do każdego to nasz priorytet dlatego zanim wykonamy pracę dokładnie przeanalizujemy wraz z Tobą zadanie oraz przedstawimy wizualizację.

Close Menu