Profesjonalna Firma oferuje wynajem Drona w Łodzi

Dla osób prywatnych, firm małych i większych oraz instytucji

Oferta obejmuje sam wynajem a także opcje z dodatkowym operatorem.

Od 6 lat zajmujemy się dronami. To właśnie dzięki nim oraz dzięki ich użytkowi wiele branż zostało zrewolucjonizowanych tak aby działać skuteczniej w obecnych warunkach. Kompletna, przejrzysta wizualna inspekcja w zakresie rolnictwa, budownictwa czy imprez okolicznościowych to jest to dlaczego drony stały się tak użyteczne.

Dzięki naszej usłudze klienci mogą mieć dzisiaj czytelny i klarowny obraz wizualny obszaru który ich interesuje.  Od lat nasza firma poszerza możliwości rejestrowania video z drona i oferuje profesjonalny wynajem dla naszych klientów z Łodzi.

Uczyń pierwszy krok i zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą!

Filmowaniem imprez okolicznościowych prywatnych jak i instytucjonalnych oraz usług dla gmin i powiatów.

Rejestracja video dla branży rolniczej

Inspekcja w branży budowniczej

Coś dla tych co cenią jakość

Mavic 2 - dron dla Ciebie

Dron oferujący znakomity obraz w wysokiej rozdzielczości 4k kamerą Hasselblad L1D-20c. Transmisja OcuSync2.0 dzięki któremu masz podgląd video bez jakichkoliwiek opóźnień. Potrzebujesz operatora? Sprawdź nasze rozwiązania!

mavic 2 with pattern

Dla tych co cenią mobilność

Mavic Pro Platinum

Najświeższy quadrocopter zbudowany szczególnie dla tych którzy są mobilni i ciągle w podróży. W tym dronie zwiększono czas lotu do 30 minut co w połączeniu z naprawdę niską głośnością pracy daje rezultat prawdopodobnie najlepszego i najwydajniejszego przenośnego drona na rynku. Możliwość dodania dodatkowych akumulatorów które umożliwiają wydłużenie lotu.

Dla tych co cenią solidność

Stabilny dron niczym tytan

Bardzo zaawansowany dron posiadający olbrzymią wytrzymałość. Zbudowany ze stopów tytanu i magnezu, stabilny który dzięki nowemu systemowi FlightAutonomy inteligentnie omija przeszkody. Daje to pewność bezpiecznego rejestrowania wideo oraz tworzenia unikatowych zdjęć nawet w najtrudniejszych warunkach.

Skontaktuj się z nami i powiedz nam czego potrzebujesz. Nasz przedstawiciel dokładnie Cię wysłucha i zaoferuje odpowiednie dla Ciebie usługi. Począwszy od wybory odpowiedniego drona do dobrania odpowiednie operatora jeżeli będziesz tego potrzebować.

Wielu naszych klientów po skontaktowaniu się z nami oznajmia nam, że mimo, że mieszkają w Łodzi to potrzebują użytku drona zupełnie gdzie indziej dlatego jeżeli dotyczy to Ciebie polecamy zapoznać się z ofertą naszych partnerów z Warszawy, Płocka i Poznania.

ARTDRON - Michał Januszewski
dronylodz@solidwynajem.pl
723 961 995

Close Menu