Wynajem sprzętu budowlanego Płock

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego na terenie Płocka. Wynajem maszyn, narzędzi, pojazdów.

Witam jesteśmy firmą MACHV – Tomasz Waligórski i oferujemy profesjonalne usługi wynajemu maszyn budowlanych na terenie Płocka i okolic.

Lista maszyn jakie posiadamy:

To często fakt, że możemy znaleźć szeroki wybór maszyn budowlanych na wszystkich budowach, które sprawiają, że praca budowa łatwy, bezpieczny i szybciej. W zależności od aplikacji narzędzia budowlane podzielone na różne kategorie, które tutajdyskutujemy.
Prac budowlanych można podzielić na 3 główne grupy:
Roboty ziemne
Roboty drogowe i
Podnoszenia
Roboty ziemne
Roboty ziemne można znaleźć prace budowlane i inżynieryjne, które przesuwaniu lub transferu dużych ilości gleby lub bezładny rock. Dwa najbardziej popularny rodzajmaszyny budowlane używane w roboty ziemne maszyny do kopania i powierzchni kopania.
Pojazdy do kopania: Koparki i koparko-ładowarki
Koparki najbardziej popularne i szeroko stosowane rodzaje Sprzęt ciężki, które służą głównie do kopania otworów i budynek doły. one dostępne w budowie różnych wariantów. Ładowarki innego typu maszyny do kopania, które bardzo szybkie w porównaniu do koparki. Głównym celem modułu ładującego jest wrzucić sypką ziemią.

Wynajem sprzętu ciężkiego. Maszyny do kopania powierzchni: Spycharki, równiarka, skrobak

Są one używane do przygotowania powierzchni budowlanych przenoszenia i zmieniania gleby. Dozownik jest ważne kopania powierzchnimaszyny, który popycha gleby i obecnie stworzyć nieco płaskiej powierzchni. Ten płaskiej powierzchni może być spłaszczone dalej przy użyciu równiarki. Równiarka jako maszyny budowlane jest popularne, jak to można zrobić bilansowania zadań bardzo skutecznie, tworząc gładką powierzchnię dla budownictwa. Staje się to szczególnie pomocne w projekty budowy dróg. Zgarniacz jest inny rodzaj powierzchni kopania, używane do złomu cienki plasterek gleby. Skrobak dalej oddala ociera warstwy gleby materiału do obszaru kilka metrów. Skrobaki najczęściej stosowane przy budowie duże szaniec.
Roboty drogowe: Frezowanie, brukarz, kompaktor
Jest jednym z typowych zastosowań są roboty drogowe i budowy dróg. Frezarka w roboty drogowe jest używany do obróbki materiałów stałych lub usunąć warstwę niechcianych materiałów z drogi. Szeroko stosowany do wykonywania napraw, tak, że nowe warstwy mogą być tworzone przez frezowanie zniszczone warstwy. Brukarz jest ważne budowy maszyny używane położyć asfaltu lub betonu na jezdni. Walce wibracyjne stosowane do zagęszczania betonu lub asfaltu. Zagęszczarki jako Szaniec lub drogowe używane do kompresji gleby itwardych materiałów budowlanych i dróg. Naciśnij klawisz i stabilizacji gleby w celudalszej budowy lub utorować drogi asfaltu lub betonu do nich dróg gładka i równa.
Maszyny do podnoszenia: dźwig wieżowy, zurawie bramowe, kabel dźwig Żuraw, Żuraw ciągnika, Truck-Mounted
Jak sugeruje nazwa odnosi się do podnoszenia maszyny używane do podnoszenia przedmiotów w budowach. Istnieją różne ich rodzaje do podnoszenia. Na przykład: Żurawie wieżowe stosowane do podnoszenia betonowych, stalowych, dużych narzędzi i różnych materiałów budowlanych. One możnawznieść na wyżyny i typowe maszyny w dowolnym miejscu budowlane. Suwnice można podnoszenia ciężkich ładunków i widać głównie na miejsca składowania i przeładunku centrów. Tam Dźwigi linowe, które widoczne w budowy zapory i innychplacach budowy, które mają wygląd układu linii. Te żurawie może pokonywać ogromne odległości i głębokie doliny. Żurawie ciągnika swobodnie poruszać się na budowie. Żurawie montowane wykorzystywane do podnoszenia zatrudnienia na krótkiokres. Ich Podstawową zaletą jest to, że te żurawie można jeździć po drogach.

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

09-402 Płock ul. 1 Maja 22, od poniedziałku do piątku 8:00-17:00

Tomasz Waligórski 500 111 1012