Szybki i tani wynajem koparek w Płocku. Usługi koparką oraz koparko-ładowarką. Fachowo ułatwiamy roboty ziemne i budowlane.

Solidna Firma z wieloletnim doświadczeniem PETRO-KOP powstała z myślą o wszystkich tych dla których prace ziemnie i budowlane to chleb powszedni. Zapewniamy usługi z zakresu wynajmu: koparek, minikoparek, koparko-ładowarek, samochodów ciężarowych, wywrotek oraz betoniarek.

Płock to miasto usytuowane w samym centrum Polski. Jego gwałtowny rozwój spowodowany bliskością zakładów chemicznych PKN Orlen daje duże pole do popisu dla wszystkich lokalnych i ogólnokrajowych firm budowlanych. Czym byłaby jednak praca bez odpowiednich maszyn? Nasza firma wychodzi na przeciw wymaganiom klientów i dostarcza sprzęt najwyższej jakości. Z nami osiągniesz doskonałe rezultaty, zwiększysz wydajność a także będziesz pracował w klimatyzowanych kabinach z doskonałym wyposażeniem, innowacyjnych i nowoczesnych maszynach. Firma z Katowic.

Jeżeli potrzebujesz wykonać podstawowe usługi koparką takie jak: wykopać fundamenty, zrównać teren, wywieźć gruz czy też wykonać inne prace ziemne to jesteśmy do twojej dyspozycji.

caterpillar 428D koparka podczas pracy ziemnej

Wynajem naszego sprzętu oraz usług – cennik, oferujemy usługi koparką oraz koparko-ładowarką.

Wynajem usług koparek, minikoparek – 100zł/dobę
Wywóz gruzu – 55zł
Równanie terenu – 75zł
Wynajem koparko-ładowarki

Sprzęt jakim dysponujemy

Koparka kołowa JCB 3CX
Koparko ładowarka JCB 2CX
Koparko ładowarka JCB 4CX

Instrukcja obsługi technicznej Koparko-Ładowarki CASE580SR

Pod każdym pozorem należy przestrzegać przerw w obsłudze technicznej, sprawdzając każdego dnia licznik motogodzin. Przed rozpoczęciem koncerwacji koparki, należy zaparkować maszynę na równym oraz twardym podłożu z daleka od przeszkód z łyżką ładowarkową i łyżką podsiębierną na ziemi. Wszystkie działania konserwacyjne muszą być wykonywane przy wyłączonym silniku i kluczyku wyjętym ze stacyjki. Przed rozpoczęciem prac konserwacyjnych, należy poczekać do momentu ostygnięcia wszystkich obwodów.

Skontaktuj się z nami. 
PETRO-KOP 
mgr. inż. Mariusz Wasilewski – ekspert, specjalista, dierżawca
ul. Bielska 33, 09-402 Płock
telefon: +48 698 771 081
email: petrokop@solidwynajem.pl

Close Menu